Vyhledat
  • Boris Stojanov

SLEVA -25% NA VŠECHNO!

Aktualizace: čvn 14

EDIT: napište si o promo kód na slevu: boris.stojanov@gmail.com


Využijte pár dní slevu!

Společnost Olympus není jen dovozcem stejnojmenné fotografické techniky a přístrojů, ale i dovozcem dalších značek příslušenství, které slouží široké fotografické veřejnosti.

Doposud byly aktivity tak trochu roztříštěné, ale v květnu byl spuštěn speciální portál – internetový obchod, který postupně sloučí všechny prodejní aktivity pod jednu střechu.

Mezi nabízené značky patří Lowepro (brašny, batohy), Joby (kloubové stativy, držáky), National Geographic (brašny a stativy), Velbon (stativy a monopody), Jupio (akumulátory, nabíječky, blesky, LED světla) a další.

Pro tři zmíněné značky (Lowepro, Joby a Velbon) již Olympus provozuje internetové obchody, avšak tyto e-shopy budou postupně vypnuty a nahrazovány jedním společným internetovým obchodem s názvem www.fomio.cz

Cílem tohoto rozhodnutí je zkonsolidovat všechny zastupované značky pod jednu digitální platformu a nabídnout tak zákazníkům kompletní nabídku výrobků na jednom místě. Nezanedbatelnou výhodou je také jednodušší a levnější správa z pohledu administrativy a marketingu. Do budoucna se plánuje, že se počet zastupovaných značek bude dále rozšiřovat.

Krom snazšího přístupu k velké skupině příslušenství však mám pro vás ještě jednu skvělou zprávu a tou je zaváděcí sleva -25% na všechny produkty v novém web shopu!

Tak neváhejte, pouze do 31. května.

Pokud byste celou akci z jakéhokoliv důvodu prošvihli, napište mi. Zajistím pro vás speciální cenu, která ovšem nebude již tak nízká…208 zobrazení

© 2005-2020 Boris Stojanov. Veškerá práva vyhrazena!